DGS Önlisans Mezuniyete Göre Tercih Edebileceğiniz Bölümler

DGS Önlisans Mezuniyete Göre Tercih Edebileceğiniz Bölümler

 

DGS tercih edebileceğiniz bölümleri ÖSYM her sene kendi sayfasında yayınlıyor. Bazı değişiklikler olsa da genelde tercih edilebilecek bölümler bellidir.

Basım ve Yayın Teknolojileri ve Basın ve Yayıncılık bölümlerinden örnek verecek olursak bu bölümden mezun olanların tercih edeceği bölümler:

Basın ve Yayın,Fotoğraf ,Fotoğraf ve Video,İletişim Tasarımı ve Yönetimi,Basım Teknolojileri,Gazetecilik,Görsel İletişim,Görsel İletişim Tasarımı,Görsel Sanatlar,Görsel Sanatlar ve Görsel İletişim Tasarımı,Grafik,Grafik Tasarımı,Grafik Tasarım,Halkla İlişkiler ve Reklamcılık,İletişim,İletişim Bilimleri,İletişim Sanatları,İletişim Tasarımı,İletişim ve Tasarım,Medya ve İletişim,Reklam Tasarımı ve İletişimi,Reklamcılık ,Reklamcılık ve Halkla İlişkiler,Yeni Medya ve Gazetecilik,Yeni Medya bölümlerini tercih edebilirler.

Siz de önlisans bölümünüze göre tercih edebileceğiniz lisans bölümlerini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Sorularınızı yorum kısmından sorabilirsiniz.

DGS Önlisans Mezuniyete Göre Tercih Edebileceğiniz Bölümler TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan 2017 DGS Ebelik Bölümü Taban Puanları başlıklı makalemizde 2017 DGS Ebelik Bölümü taban puanları, 2017 DGS Taban Puanları ve DGS Ebelik Bölümü puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazıya Emoji ile Tepki Ver

0
0
1
0
0
0
0
0
0

Makale Hakkında Yorum Yapın!

Bir cevap yazın

Makale Hakkında Yapılan Yorumlar

0 0

Fizyoterapi bölümü mezunları dgs ile açık öğretimle lisans tamamlayabilir mi?